Invest in Barcin - www.barcin.inwestycje.sam3.pl

pl
en
de
top news port mstr galp Kontakt Dokumenty
logo2
Nowa siedziba Global Technik
Nowa siedziba GLOBAL TECHNIK

W październiku 2017 roku odbyło się oficjalne otwarcie nowej siedziby firmy Global Technik Spółka z o.o. Spółka komandytowa w Piechcinie. Na zaproszenie założycieli firmy pana Dariusza Piętasa i pana Krzysztofa Sobczaka w uroczystości uczestniczyli Burmistrz Barcina Michał Pęziak, Przewodnicząca Rady Miejskiej Krystyna Bartecka oraz Sekretarz Gminy Waldemar Dolata. Z okazji otwarcia nowej siedziby oraz utworzenia centrum badawczo-rozwojowego opracowywania innowacyjnych powłok o zaawansowanych właściwościach, samorządowcy docenili efektywną politykę rozwoju Zarządu spółki w budowaniu marki w oparciu o wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę, jakość i profesjonalizm gwarantujące uznanie polskich i zagranicznych kontrahentów.

Lokalne władze podziękowały za wybór Gminy Barcin, jako idealnego miejsca do inwestowania w badania i rozwój innowacyjnych produktów i usług we współpracy z Politechniką Wrocławską.

Otwarcie Global Technik

Global Technik to firma specjalizująca się w dziedzinach remontów instalacji przemysłowych oraz obróbki skrawaniem metali. Usługi obejmują m.in.:

  • prace modernizacyjne i remontowe w wielu branżach: mechanicznej, elektrycznej, automatycznej, izolacyjnej, chemicznej oraz energetycznej, świadczone dla największych przedsiębiorstw w Polsce, jak i kontrahentów zagranicznych,
  • innowacyjne, indywidualnie dedykowane rozwiązania w dziedzinie technologii materiałów trudnościeralnych i uszczelnień,
  • montaż i demontaż maszyn oraz urządzeń instalacji przemysłowych,
  • specjalistyczne usługi w zakresie obróbki skrawaniem metali i tworzyw sztucznych.

Wykonawcą zadania pn. „Wykonanie robót budowlanych wraz z zakupem niezbędnych materiałów w celu budowy hali produkcyjnej wraz z niezbędnym zapleczem socjalno-administracyjnym oraz wewnętrznymi instalacjami techniczno-technologicznymi o powierzchni 1010,55 m2 zgodnie z dokumentacją budowlaną” jest lokalna firma BUD-AUTO Maciej Radzikowski.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się