Invest in Barcin - www.barcin.inwestycje.sam3.pl

pl
en
de
top news port mstr galp Kontakt Dokumenty
logo2
Metropolia za pół ceny

Na weekend 6-8 października Miasto Bydgoszcz i Stowarzyszenie Metropolia Bydgoszcz szykuje dla mieszkańców wiele cenowych okazji w ramach akcji METROPOLIA ZA PÓŁ CENY.

Jest to akcja skierowana do mieszkańców regionu, polegająca na tym, że przez jeden wybrany weekend partnerzy akcji, obniżą ceny o 50% na wybrany asortyment lub oferowane przez siebie usługi. Wydarzenia tego typu są organizowane w wielu miastach w Polsce i cieszą się coraz większym zainteresowaniem mieszkańców.

Firmy, które zdecydują się zostać parterami tej akcji specjalnie dla mieszkańców i przyjezdnych gości obniżą w tych dniach ceny przynajmniej 3 swoich produktów lub usług dokładnie o połowę w stosunku do cen regularnej.

Organizatorzy zapraszają sklepy, restauracje, punkty usługowe oraz wszystkie firmy, które są zainteresowane współpracą przy tej akcji do kontaktu. To świetna okazja na promocję firmy! Kontakt: , tel. 576-246-670

Zachęcamy też, do polubienia oficjalnego profilu akcji METROPOLIA ZA PÓŁ CENY na facebooku, gdzie na bieżąco są przedstawiane firmy, które zostały parterami wydarzenia oraz wszelkie szczegóły związane z akcją.

https://www.facebook.com/MetropoliaZaPolCeny/

Wkrótce uruchomiona zostanie także informacyjna strona internetowa:

www.ZaPolCeny.metropoliabydgoszcz.pl

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się